TRAKYA CUP FİKSTÜR !

September 3, 2015

 

 

 CUMARTESİ 5,09,2015 ÇORLU BLD.STADI     U11 ( 2004 ) - B GRUBU 

 

1 Altınordu FK U12 Lacivert 
2 Avcılar Futbol Akademi U12 
3 Lüleburgaz Atletik SK U12 
4 Tekirdağ SK U12 
5 Çorlu 59,5 SK U12 
6 Kapaklı Kartalspor U12 
7 Edirne Enderspor U12 
8 Malkara Bld.Spor U12 
9 Lüleburgaz Kent SK U12 

 

"SIRA
NO" SAAT 1.TAKIM SKOR 2.TAKIM


1 9:00 Altınordu FK   - Lüleburgaz Atletik SK
2 9:30 Avcılar FA  - Çorlu 59,5 SK
3 9:45 Malkara Bld.Spor -  Lüleburgaz Kent SK
4 10:15 Edirne Enderspor  -  Kapaklı Kartalspor
5 10:30 Tekirdağ SK  -  Çorlu 59,5 SK
6 11:00 Lüleburgaz Kent SK -  Lüleburgaz Atletik SK
7 11:15 Avcılar FA  -  Edirne Enderspor
8 11:45 Kapaklı Kartalspor  -   Malkara Bld.Spor
9 12:00 Altınordu FK  -   Lüleburgaz Kent SK
10 12:30 Edirne Enderspor  -  Tekirdağ SK
11 12:45 Lüleburgaz Atletik SK  -   Kapaklı Kartalspor
12 13:00 Malkara Bld.Spor   -  Avcılar FA
13 13:15 Çorlu 59,5 SK  -   Edirne Enderspor
14 13:30 Tekirdağ SK  -   Malkara Bld.Spor
15 13:45 Kapaklı Kartalspor  -   Altınordu FK
16 14:00 Avcılar FA  -   Lüleburgaz Atletik SK
17 14:15 Kapaklı Kartalspor  -   Lüleburgaz Kent SK
18 14:30 Çorlu 59,5 SK  -   Malkara Bld.Spor
19 14:45 Altınordu FK  -   Avcılar FA
20 15:00 Tekirdağ SK    - Lüleburgaz Atletik SK
21 15:15 Malkara Bld.Spor - Edirne Enderspor
22 15:30 Lüleburgaz Kent SK - Avcılar FA
23 15:45 Lüleburgaz Atletik SK - Çorlu 59,5 SK
24 16:00 Tekirdağ SK - Altınordu FK
25 16:15 Avcılar FA - Kapaklı Kartalspor
26 16:30 Edirne Enderspor - Lüleburgaz Atletik SK
27 16:45 Tekirdağ SK - Lüleburgaz Kent SK
28 17:00 Altınordu FK - Çorlu 59,5 SK
29 17:15 Lüleburgaz Atletik - SK Malkara Bld.Spor
30 17:30 Kapaklı Kartalspor - Tekirdağ SK
31 17:45 Edirne Enderspor  - Altınordu FK
32 18:00 Lüleburgaz Kent SK - Çorlu 59,5 SK
33 18:15 Tekirdağ SK - Avcılar FA
34 18:30 Altınordu FK - Malkara Bld.Spor
35 18:45 Çorlu 59,5 SK - Kapaklı Kartalspor
36 19:00 Edirne Enderspor - Lüleburgaz Kent SK

 

 

U10 ( 2005 ) 

1 Altınordu FK U11 
2 Avcılar Futbol Akademi U11 
3 Lüleburgaz Atletik SK U11 
4 Tekirdağ SK U11 
5 Çorlu Fener SK U11 


"SIRA
NO" SAAT 1.TAKIM SKOR 2.TAKIM


1 9:15 Altınordu U11 - L.Atletikspor U11
2 9:30 Tekirdağ SK U11 - Çorlu Fener SK U11
3 10:00 Avcılar FA U11 - Tekirdağ SK U11
4 10:15 Çorlu Fener SK U11 - L.Atletikspor U11
5 10:45 Çorlu Fener SK U11 - Altınordu U11
6 11:00 Avcılar FA - U11 L.Atletikspor U11
7 11:30 L.Atletikspor U11 - Tekirdağ SK U11
8 11:45 Altınordu U11 - Avcılar FA U11
9 12:15 Altınordu U11 - Tekirdağ SK U11
10 12:30 Avcılar FA U11 - Çorlu Fener SK U11

 

13:00 - 13:30 ÖĞLE YEMEĞİ 

 

14:00 PENALTI ATIŞI ETKİNLİĞİ 

 

15:00 CANLI LANGIRT ETKİNLİĞİ

 

 

Please reload